Verenigings Dagen

Clubdagen

Helaas zijn wij door de huidige corona maatregelen genoodzaakt om toegang tot het clubgebouw te reguleren door middel van aanmeldingen.

Mede hier om is inschrijven op dit moment alleen mogelijk voor leden.

In de onderstaande lijst ziet u de data waarvoor aangemeld kan worden, ook is hier te zien hoeveel plaatsen er nog beschikbaar zijn.

Als een Clubdag of avond vol is, kunt u nog steeds aanmelden maar u komt dan op de reservelijst, als iemand die toch niet kan krijgt de eerst volgende op de reserve lijst automatisch bericht dat deze kan komen.

Het is dus belangrijk dat u zich alleen aanmeld als u daadwerkelijk van plan bent om langs te komen en ook af te melden als u niet meer kunt komen.

Vooralsnog dienen we ons allemaal nog aan de volgende regels te houden:

Als u zich niet helemaal lekker voelt (niezen, hoesten, keelpijn, koorts) of ziek bent, meld u dan niet aan en betreed het terrein niet. Dat geldt ook als een gezinslid verkouden of ziek is.

Houd te allen tijde 1,5 meter afstand van elkaar op het terrein en in het gebouw.

Houd u aan de looprichtingen, de ingang van het gebouw is nu aan de achterkant van het gebouw bij de scale / crawl tuin en de uitgang is de deur aan de voorkant van het gebouw.

Het dragen van een mondkapje is binnen het clubgebouw verplicht.

© Modelbouwvereniging Waterland

Terug Naar Boven